Dostęp zdalny do zasobów BCPŚ poprzez HAN

2020-05-14

W związku z wdrożeniem systemu HAN pracownicy i studenci Politechniki Śląskiej mają możliwość nieograniczonego dostępu do wszystkich publikacji widocznych w Bibliotece Cyfrowej Politechniki Śląskiej - nawet tych dostępnych wyłącznie z sieci bibliotecznej i akademickiej.

Wystarczy z wykazu elektronicznych źródeł bibliotecznych wybrać Bibliotekę Cyfrową Politechniki Śląskiej, a w oknie logowania do serwera HAN wpisać własne dane z poczty politechnicznej (pracownicy - @polsl.pl / studenci - @student.polsl.pl). Po poprawnym wprowadzeniu poświadczeń nastąpi przekierowanie na stronę Biblioteki Cyfrowej Politechniki Śląskiej.

Szczegółowe informacje o dostępie do zasobów elektronicznych podano na stronie Biblioteki Politechniki Śląskiej.

Inne aktualności