Object

Title: Mieszkanie w mieście. Zagospodarowanie terenów pod zabudowę mieszkaniową na wybranych obszarach miasta Świętochłowice : dzielnica Lipiny

Abstract:

Problematyka podjęta w pracy pt. „Mieszkanie w mieście. Zagospodarowanie terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową na wybranych obszarach miasta Świętochłowice. Dzielnica Lipiny” jest częścią Badań Kierunkowych pt.: „Aktualne wyzwania urbanistyki w przekształcającym się regionie" (nr 01/010/BK_20/0048) prowadzonych w Katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Podstawą sporządzenia publikacji jest umowa o wykonanie pracy naukowo- badawczej nr nr U/63/AGP/143/20; NB-30/RAr-1/2020, zawarta w dniu 6 lutego 2020 r. pomiędzy Gminą Świętochłowice a Politechniką Śląską w Gliwicach Przedmiotem umowy jest zorganizowanie konkursu studenckiego oraz opracowanie syntezy i wytycznych programowo-przestrzennych z uzyskanych efektów projektowych wraz z rekomendacjami do miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub innych dokumentów gminnych. Praca sporządzona została na Wydziale Architektury w Katedrze Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Konkurs przeprowadzono w ramach przedmiotu „Projektowanie urbanistyczne” na trzecim roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Architektura w roku akademickim 2019/2020. Niniejsza publikacja jest podsumowaniem prowadzonej pracy naukowo-badawczej.

place:

Gliwice ; Świętochłowice

Publisher:

Wydawnictwo Politechniki Śląskiej

Contributor:

Katedra Urbanistyki i Planowania Przestrzennego. Wydział Architektury Politechniki Śląskiej ; Urząd Miasta Świętochłowice ; Hendel, Krzysztof. Red. graf.

Resource Identifier:

Katalog Biblioteki ; Baza Wiedzy PŚ ; oai:delibra.bg.polsl.pl:70589 ; doi:10.34918/79593

Source:

ISBN 978-83-7880-704-9

Language:

pol

Relation:

Wydział Architektury. Politechnika Śląska

Rights Management:

własność autora

Access:

zasób dostępny bez ograniczeń

Licence:

CC BY 3.0

Object collections:

Last modified:

Jun 21, 2022

In our library since:

Feb 25, 2021

Number of object content hits:

29

All available object's versions:

https://delibra.bg.polsl.pl/publication/79593

Show description in RDF format:

RDF

Show description in OAI-PMH format:

OAI-PMH

Objects

Similar

This page uses 'cookies'. More information